FAGİDER’in Düzenlediği Etkinliğe Değerli İsimler Katıldı

 

Fatih Girişimci İş Adamları Derneğimiz tarafından düzenlenen etkinlik; AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, AKP Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, İl Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz, Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin ve değerli işadamlarımızın katılımıyla gerçekleşti.

Fatih ilçemizi kalkındırmak, geliştirmek ve aynı zamanda istihdam üretmek için istişarelerde bulunduk. Fatih için emek gösteren, ve durmadan çalışan önemli isimlerin bir araya geldiği bu etkinlikte aynı zamanda, FAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Artuğ;  AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ve Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’a hat yazılı tablo taktim ederken; AKP Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin’e ve Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin’e plaket taktim etti.

 

FAGİDER Başkanı Bekir Artuğ / AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı

 

FAGİDER Başkanı Bekir Artuğ / Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan / AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı

 

FAGİDER Başkanı Bekir Artuğ / AKP Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin / AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı

 

FAGİDER İl Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz
FAGİDER Başkanı Bekir Artuğ / Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin / AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı / FAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Tuğrul Dirier

 

FAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Tuğrul Dirier / Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan

 

Fatih Belediye Başkanımız Mehmet Ergün Turan’a bizlere verdiği değerli bilgiler ve etkinliğimize katılımı için teşekkür ederiz.

 

Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin’e değerli katılımı için teşekkür ederiz.

 

Fatih SGK Müdürü Sayın Coşkun Bilgin, FAGİDER derneğimizin değerli işadamlarına SGK bilgilendirmesi yaptı.

 

FAGİDER Başkanı Bekir Artuğ / Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin

 

Fatih Girişimci İşadamları Derneği olarak, AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’ya, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’a, AKP Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin’e, İl Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz’a ve Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin’e değerli katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir